Понеділок, 17/06/2019, 3:11 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

ДНЗ "Хоростківський ПСЛ"

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 1
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Правила прийому

Правила прийому на 2018р.

 • Термін навчання 3 роки.
 • Перукар (перукар-модельєр) – на базі 11-ти класів. Термін навчання 1 рік.
 • Кухар; кондитер - на базі 9-ти класів з наданням повної загальної середньої освіти. Термін навчання 3 роки.

 

1.5. Прийом громадян на первинну професійну підготовку здійснюється за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету України та доходів обласного бюджету на умовах державного та/ або регіонального замовлення у професійно-технічних навчальних закладах державної та комунальної власності.

 

1.6. Прийом громадян понад державне та/або регіональне замовлення, а також перепідготовка та підвищення кваліфікації здійснюються за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб.

 

 

ІІ. Приймальна комісія

 

2.1. Прийом до ДНЗ «Хоростківський професійний сільськогосподарський ліцей» здійснює приймальна комісія.

 

2.2. Очолює приймальну комісію директор навчального закладу, який своїм наказом визначає та затверджує персональний склад комісії і порядок її роботи.

 

2.3. Правила прийому до ДНЗ «Хоростківський професійний сільськогосподарський ліцей» розроблені відповідно до законодавства України та Типових правил прийому учнів до професійно – технічних навчальних закладів (№ 499 від 14.05.2013 р.).

 

2.4. Приймальна комісія:

 • організовує прийом заяв та документів;
 • проводить зі вступниками бесіди з питань вибору професії або спеціальності, умов навчання, матеріального забезпечення та забезпечення особливого соціального захисту учнів, слухачів, працевлаштування після закінчення навчального закладу;
 • організовує та координує підготовку та проведення конкурсного відбору;
 • приймає рішення щодо осіб, рекомендованих до зарахування до професійно-технічного навчального закладу, оформляє протокол та оголошує відповідні списки осіб;
 • організовує роботу щодо комплектування навчальних груп з урахуванням здібностей і нахилів, віку, стану здоров'я та професійної придатності вступників;
 • вирішує інші питання, пов'язані з прийомом.

 

2.5. Правила прийому до ДНЗ «Хоростківський професійний сільськогосподарський ліцей» доводяться до відома вступників через засоби масової інформації та (або) інформаційні стенди і мають обумовлювати:

 • перелік професій, згідно з отриманою ліцензією;
 • вимоги щодо освітнього рівня вступників за кожною професією;
 • плановані обсяги прийому, освітні та освітньо-кваліфікаційні рівні випускників, строк навчання за професіями;
 • форми та ступеневість навчання;
 • обмеження з професій за віком вступників, статтю та медичними показаннями;
 • перелік вступних випробувань за професіями, порядок і форми їх проведення (співбесіди, контрольні роботи з окремих предметів, тестування, іспити тощо) та системи оцінювання знань;
 • порядок зарахування на відповідну форму навчання та порядок зарахування вступників, які мають однаковий конкурсний бал;
 • порядок розгляду оскаржень результатів вступних випробувань;
 • порядок роботи приймальної комісії (понеділок – п’ятниця з 9.00 до 17.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00);
 • наявність місць у гуртожитку та умови їх надання;
 • порядок проходження медичного огляду вступників до професійно-технічного навчального закладу, що проводять підготовку фахівців для галузей, які потребують обов’язкового професійного медичного відбору, або проходження зазначеного огляду в інших медичних установах.

 

2.6. Строки проведення прийому на навчання встановлюються правилами прийому до ДНЗ «Хоростківський професійний сільськогосподарський ліцей» відповідно до затверджених у встановленому порядку робочих навчальних планів (з 1 липня по 25 серпня 2018 року).

 

ІІІ. Документи для вступу

 

3.1. Вступники подають особисто заяву про вступ до ДНЗ «Хоростківський професійний сільськогосподарський ліцей», вказуючи обрану професію, форму навчання, місце проживання, до якої додають:

 • документ про освіту (оригінал);
 • медичну довідку за формою, установленою чинним законодавством;
 • 6 фотокарток розміром 3 х 4 см;
 • копії документів, що дають право на пільги до вступу в навчальний заклад (за наявності).

Вступники пред’являють особисто документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, військовий квиток або посвідчення про приписку (відповідно до вимог статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»), свідоцтво про народження - для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство).

Для обробки персональних даних особа надає приймальній комісії письмову згоду відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

 

3.2. Особи, які направляються на навчання підприємствами, установами, організаціями, додають до заяви про вступ відповідний документ.

 

ІV. Умови прийому

 

4.1. Прийом до ДНЗ «Хоростківський професійний сільськогосподарський ліцей» проводиться шляхом конкурсного відбору вступників на навчання за результатами співбесіди:

 • 20.08.18 р. – Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорія «А1», «А2», «В1», «В3»); слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів (категорії «В», «С») – на базі 9-ти класів з наданням повної загальної середньої освіти. Термін навчання 3 роки.
 • 21.08.18 р. - Електрогазозварник, водій автотранспортних засобів (категорії «В», «С»)- на базі 9-ти класів з наданням повної загальної середньої освіти. Термін навчання 3 роки.
 • 22.08.18 р. - Кухар; кондитер - на базі 9-ти класів з наданням повної загальної середньої освіти. Термін навчання 3 роки.
 • 23.08.18 р. – Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1», «В1» - на базі 11-ти класів. Термін навчання 1 рік.

 

V. Зарахування

5.1. Зараховуються поза конкурсом:

 • особи, яким відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надано таке право;
 • діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також особи з їх числа віком від 18 до 23 років відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 1994 року № 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» (зі змінами);
 • діти-інваліди та інваліди, яким не протипоказане навчання за обраним напрямом (спеціальністю), відповідно до статті 22 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»;
 • особи, яким відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надано таке право, у тому числі громадяни, віднесені до категорії 3, - за умови одержання громадянами цієї категорії позитивних оцінок на вступних випробуваннях;
 • діти військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов'язків, на місця, забезпечені державним замовленням. Вступники у цьому разі подають відповідний документ про те, що батько (мати) визнані такими, що загинули під час виконання службових обов'язків, відповідно до Указу Президента України від 21 лютого 2002 року № 157 «Про додаткові заходи щодо посилення турботи про захисників Вітчизни, їх правового і соціального захисту, поліпшення військово-патріотичного виховання молоді».

 

5.2. Першочергово зараховуються за інших рівних умов:

 • випускники загальноосвітнього навчального закладу III ступеня, нагороджені золотою (срібною) медаллю;
 • випускники загальноосвітнього навчального закладу II ступеня, які мають свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою;
 • учасники міжнародних, завершального етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів з дисциплін за умови, якщо вони вступають за професіями, для яких вищезазначені дисципліни є профільними;
 • особи, які вступають до професійно-технічного навчального закладу за цільовим направленням на навчання.

 

5.3. Не пізніше ніж через 5 днів після закінчення конкурсного відбору приймальна комісія приймає рішення, оформляє протокол та оголошує список осіб, що рекомендовані до зарахування на навчання до професійно-технічного навчального закладу за обраною формою навчання.

 

5.4. У разі оскарження результатів конкурсного відбору вступник у триденний строк після їх оголошення подає відповідну заяву на ім'я голови приймальної комісії.

 

5.5. Зарахування до ДНЗ «Хоростківський професійний сільськогосподарський ліцей» здійснюється наказом директора цього закладу 1 вересня 2018 року.

 

5.6. Після конкурсного відбору зарахування до ДНЗ «Хоростківський професійний сільськогосподарський ліцей» може супроводжуватись укладанням договору між навчальним закладом, замовником робітничих кадрів (підприємством, організацією тощо) і випускником (для неповнолітніх - його батьками) про навчання та подальше працевлаштування.

 

5.7. Зарахування до ДНЗ «Хоростківський професійний сільськогосподарський ліцей» на навчання за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету України та доходів обласного бюджету на оплату послуг з підготовки кваліфікованих робітників на умовах державного та/ або регіонального замовлення, здійснюється в межах затвердженого державного та/або регіонального замовлення.

 

VІ. Прикінцеві положення

 

6.1. Особи, які без поважних причин не приступили до занять протягом 10 днів від дня їх початку, відраховуються з ДНЗ «Хоростківський професійний сільськогосподарський ліцей». На звільнені місця може проводитися зарахування осіб, що отримали позитивні результати при конкурсному відборі, але не були зараховані. При невиконанні державного та/або регіонального замовлення на прийом з окремих професій навчальний заклад може проводити додатковий прийом.

 

6.2. Особам, які не зараховані до ДНЗ «Хоростківський професійний сільськогосподарський ліцей», а також тим, які без поважних причин не приступили до занять, повертаються документи не пізніше ніж протягом п'яти днів з дня прийняття рішення.

 

6.3. Матеріали, які засвідчують результати вступних випробувань, зберігаються протягом одного року, а потім знищуються, про що складається відповідний акт.

 

6.4. Контроль за дотриманням Правил прийому до ДНЗ «Хоростківський професійний сільськогосподарський ліцей» здійснюється управлінням освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розглянуто та схвалено

на засіданні приймальної комісії

9 листопада 2017 року

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930